DarkWings

Forum klanu DarkWings

Ogłoszenie

W sumie miałam napisać coś dłuższego, jakieś wyjaśnienia ale nie wiem od czego sie zabrać. Przede wszystkim dziękuje tym, którzy byli ze mną od początku no i tym co włożyli siebie w ten klan. Nie będę wymieniać z nicków, te osoby powinny sobie zdawac sprawe kto to był.

Dlaczego? Ponieważ nie umiałam zapewnić tego co bym chciała. Zawsze starałam się kierować rozsądkiem ale widać troche szaleństwa jest potzrebne. Bez tego dalej gralibyśmy zawsze drugie skrzypce. Klan z założenia miał być dla rodziny i bliskich przyjaciół. Zachciało mi się innych ludzi i niestety nie dałam rady..

Pomimo wszystkiego nie umiem nacisnąć dissolve. Może za dużym tchorzem jestem, ale nie potrafie 1 kliknięciem zniszczyć 6 miesięcy pracy tylu ludzi. Chociaż w sumie już to zrobiłam.

Przyjaciel powiedział mi, że w sumie mogłabym oddać klan ale nie potrafie. Zachowuje się troche jak pies ogrodnika: sam nie weźmie ale nikomu nie da.
Ale nie potrafiłam. W sumie chciałam, żeby klan był taką wzajemną pomocą i miejscem na pogawędki znajomych. Nie do końca mi się to udało, jeśli wogóle.
Co teraz zrobie? Nie wiem, nie umiem rozwiązać klanu. A przekazać mogłabym tylko komuś bliskiemu i kto wiem, że nie zniszczy tego bardziej niż ja. W sumie, jak się ktoś taki znajdzie niech pogada ze mną. Może schowam ego do kieszeni i przekaze klan.
A jeśli nie przekarze? Może mi kiedyś odwali, będę próbować go podnosić. Na razie mam wystarczająco dużo powodów, żeby tego nie robić. Ale jak to sie mówi: kobieta zmnienną jest. Nie potrafie na razie podjąć żadnej decyzji.

Jeszcze raz za wszysko was przepraszam.

PS. Obiecałam, ze wspomne. Dikido założył klan. Ci co chcą niech pojdą do niego:)

#1 2007-08-05 22:04:50

Biały

Bezskrzydły

Zarejestrowany: 2007-07-17
Posty: 9
Punktów :   

Qwesty na party i recki A grade

Myśle ze praktycznie każdy zna te qwesty ale przypomniec nie zaszkodzi.

Legacy of Insolence

Nagroda: A-grade boot/helm/glove fabrics & recipes
Lokacja startowa: Tower of Aden
Wymagany lvl: 59

1. Zaczynasz quest rozmowa z Warhouse Keeper Walderal. On poprosi Cie o polowanie na: Corrupt Sage (3rd Floor), Erin Ediunce (4th Floor), Hallate's Inspector (5th Floor), Messenger Angel (7th Floor), i Platinum Guardian Prefect (9th i 10th Floor) w Tower Of Isolense.

2. Podczas zabijania mobow bedziesz otrzymywal ancient papyrus (zwykle itemy, nie questowe). Parchment'y zamieniaja sie w:

Ancient Jokebook i Ancient Chain Letter- bezwartosciowe

Revelation of Seals 1-7 - Moga zostac zamienione w Claudia Athebalt w Aden Castle Town na nightmare designs; lub u Magister Desmond w Aden's Magic Guild na Majestic Designs

Ancient Epic 1-5 - Moga zostac zamienione u Antique Dealer Patrin (w Grocery Store) w Oren Castle Town na Tallum Designs.

Imperial Genealogy 1-5 - Moga zostac wymienione u Trader Holly w Aden Castle Town na Dark Crystal designs.

ToI Blueprint 1-13 - Moga zostac wymienione u Warehouse Keeper Walderal. Wybierasz wczesniej: Dark Crystal, Tallum, Nightmare, lub Majestic, po wybraniu losowo otrzymujesz: design lub recipe na helm, boot, glove setu ktory wybrales.

Nagrody:

Revelation of Seals Set (1-7): 4000 adena, Nightmare helm, boot, glove designs LUB Majestic helm, boot, glove designs

Ancient Epic Set (1-5): 1-3 Tallum helm, boot, glove designs

Imperial Genealogy (1-5): 1-3 Dark Crystal helm, boot, glove designs

ToI Blueprint Set (1-13): A-grade helm, boot, glove design, lub recipe. Wybierasz sobie set do ktorego chcesz partsy/recipe.

Losowe nagrody:

Musical Score: Theme of Battle; Musical Score: Theme of Love


Exploration of Giants Cave, Part 1

Nagroda: Recki na armory A grade (60%)
Lokacja startowa: Wejscie do GC
Wymagany lvl: 51

Opis:
Aby rozpoczac quest pogadaj z Head Researcher Sobling przy zachodnim wejsciu do GC. Powie ci abys zabijal yintzu, paliote, hamrut'y i kranrot'y (mozna je znalezc w GC). Beda z nich wypadac ancient parchment'y, gdy sie je otworzy przemienia sie w jeden z itemow: Giants Doodle, Giants Loveletter, Book: Giants Medical Science Chapters 1-5, Handbook: Giants Architecture Chapters 1-5, Blueprint: Giants Golem Chapters 1-5, Book: Basics of Giants Magic Chapters 1-5. Giants Doodles i Loveletters mozna sprzedac w sklepie jednak pozostale ksiazki mozna wymienic na recepty u Sobling'a (jezeli posiada sie 5 rozdzialow danej ksiazki):

Book: Giants Medical Science
60% Recipe: Tallum Tunic 60% Recipe: Tallum Stockings

Handbook: Giants Architecture
60% Recipe: Dark Crystal Leather Armor 60% Recipe: Tallum Leather Armor

Blueprint: Giants Golem
60% Recipe: Dark Crystal BreastPlate 60% Recipe: Tallum Plate Armor

Book: Basics of Giants Magic
60% Recipe: Dark Crystal Gaiters 60% Recipe: Dark Crystalline Leggings

Podczas wykonywania questa moze wypasc Mysterious Book. Zanies to do Sobling'a. On powie ci abys poszedl pogadac z Warehouse Freightman Cliff w Oren Town. On da ci Ancient Language Dictionary: Intermediate Level. Daj to Sobling'owi aby rozpoczac quest "Exploration of Giants Cave, Part 2"


Exploration of Giants Cave, Part 2

Wymagany lvl: 57

Sobling powie ci abys zabijal Lesser Giant Solder, Lesser Giant Scout, Lesser Giant Mage i Lesser Giant Elder. Z nich beda wypadac Ancient Titan Book. Otwierajac je mozesz uzyskac: Giants Doodle, Giants Loveletter, Alamanac: Titan Culture Chapters 1-5, Book: Giants Science & Technology Chapters 1-5. Kompletne ksiazki (kazda ma 5 rozdzialow) zanies do Sobling'a a on w zamian da ci jedna z recept: 60% Recipe: Majestic Plate Armor 60% Recipe: Majestic Leather Armor 60% Recipe: Armor of Nightmare 60% Recipe: Nightmare Leather Armor

Offline

 

#2 2007-08-09 12:15:53

koperson

Kurze Skrzydełko

Skąd: Skarżysko-Kamienna
Zarejestrowany: 2007-08-05
Posty: 21
Punktów :   

Re: Qwesty na party i recki A grade

Dobre opisanie questow bialy :] przydatne questy oczywiscie

Exploration GC part 2 jest bardzo ciezki trzeba go robic a kilka osob ... najlepiej ustawic sie kiedy w kilka osob i porobic tego questa przydadza sie na pewno te reckc
Bo z part 1 to juz skonczylem caly quest i wszystko oddalem :]

Jeszce to TOI jest takze ciezkie trzeba miec szczescie do otwierania tych Red Papyrus <<(chyba tak to sie pisze ) zeby wypadaly te czesci poszczegolnych pieter TOI

Offline

 

#3 2007-08-09 12:56:46

Metis

Administrator

Zarejestrowany: 2007-06-20
Posty: 82
Punktów :   

Re: Qwesty na party i recki A grade

Dlatego do Toi najlepiej siedzieć na 11,12,13,14 lvlu wtedy jest najwieksze prawdopodobieństwo.

Co do GC part 1-> leci też recka na dc robe. Przynajmniej mojemu kumplowi poleciała. Ale najpierw dostał kilkanaście tallum tunic...


dw. Metis

Offline

 

#4 2007-08-09 14:38:21

koperson

Kurze Skrzydełko

Skąd: Skarżysko-Kamienna
Zarejestrowany: 2007-08-05
Posty: 21
Punktów :   

Re: Qwesty na party i recki A grade

Łoojj ... przydalo by sie te recki an DC robe ... klanowicze ... robcie quest w GC part 1 !! hehe

Offline

 

#5 2007-08-26 15:41:18

Biały

Bezskrzydły

Zarejestrowany: 2007-07-17
Posty: 9
Punktów :   

Re: Qwesty na party i recki A grade

Klanowicze te recki naprawde nie spadna z nieba.Pamietajcie rowniez ze sa to recki 60% i 1 mozne nie wystarczyc.dlatego robcie te qwesty bo nikt (no moze metis bo ma za dobre serduszko )za was tego robic nie bedzie.po keye poproscie ktoregos ze spoili o pomoc aby poszedl spoilwac.i skolujcie aa sami bo jest potrzebe do krafcenia.I do jasnej cholery wezcie sie tez za ZDOBYWANIE MATOW BO METIS SAMA WSZYSTKIEGO NIE ZDOBEDZIE A JESLI ZDOBEDZIE TO BEDZIE JA TO KOSZTOWALO SPORO CZASU I PRACY.Ja bym sie wstydzil tak wykorzystywac dziewczyne.....

Offline

 

#6 2007-08-26 20:41:12

Veruis

Nietoperze Skrzydło

5328971
Zarejestrowany: 2007-06-20
Posty: 47
WWW

Re: Qwesty na party i recki A grade

Wlasnie! BRAC SIE *)$)(#$*_%_(*%#_ DO ROBOTY! ;p


"Nie wiem co sie ze mna dzieje... Slonce przyslaniaja chmury czarne jak smoła i tak samo gęste... Z dnia nastała ciemność. Wtedy nagle rozblyska anielskie swiatlo i wszystkich nas oslepia. Obraz stopniowo sie wyostrza i czuje moc... Potezniejsza niz kiedykowiel. Zerkam na wojownikow, widze ze trudniej im utrzymac swoja bron. Usmiecham sie. Nadszedl czas zemsty."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tigerscurse.pun.pl www.sportdownload.pun.pl www.republikaomikron.pun.pl www.ochroniakiutp.pun.pl www.nd.pun.pl